Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини Вечір-зустріч "Біль і тривога..."

Вечір-зустріч "Біль і тривога..."14 лютого 2013р., 12:35

Присутні на зустрічі учні обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою послухали спогади про військовий шлях на території Афганістану запрошених ветеранів, членів Волинської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Миколи Оніщука та Миколи Пугача.
З нагоди зустрічі музейними співробітниками підготовлені книжкова та фотодокументальна виставки з фондових колекцій. Матеріали виставок присвячені історії держави Афганістан та військових дій на її території періоду з 1979 по 1989 роки, коли там перебував контингент радянських військ. Зокрема, серед експонатів фотодокументальної виставки – фотографії радянських військових на місцях бойових дій, сучасні знімки волинян, котрі воювали в Афганістані, листи, газети тощо. Окремий блок матеріалів виставки присвячений генерал-майору В. Карпухіну, Герою Радянського Союзу, уродженцю м. Луцька, керівнику групи «Альфа» (1988 – 1991 рр.), учаснику штурму палацу Аміна у 1979 р.
Книжкова виставка представлена експонатами з музейних фондів та бібліотеки. Її матеріали висвітлюють творчість волинянина, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії В. Слапчука, котрий також був учасником бойових дій на території Афганістану.
На завершення зустрічі гості музею переглянули відеозаписи, надані ветеранами-афганцями. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.