Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини Через кордони без бар’єрів

Через кордони без бар’єрів03 червня 2015р., 11:17

    Волинських музейників навчили мистецтву доступності музеїв для нечуючих та слабочуючих, незрячих та слабозорих людей під час теоретичних і практичних занять на семінарі „Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах і пристосування їх для неповносправних осіб”, який проходив на базі Львівського музею історії релігії.


   1-2 червня 2015 року у місті Львові проходив семінар „Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах і пристосування їх для неповносправних осіб” в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру” за фінансової підтримки Європейської комісії за Програмою Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусь –Україна. Її учасниками були волинські музеєзнавці Валентина Машлай (Волинський краєзнавчий музей), директори районних музеїв Лариса Куль (смт.Іваничі), Наталія Пась (м.Камінь-Каширський), Степан Войчик (м.Ківерці) та Петро Хомич (смт.Маневичі).


   Теоретичні та практичні заняття з нечуючими та слабочуючими, незрячими та слабозорими особами, які проходили на базі Львівського музею історії релігії, навчали мистецтву доступності музею для певної категорії людей.


   Щиро вдячні організаторам семінару: голові Товариства „Зелений хрест” Олександру Волошинському, асистенту проекту Олені Грабовській та тренерам: доктору Едиті Лісек-Любась, Антоні Рудніку (Польща), координатору програми безбар’єрності Національної Асамблеї інвалідів України Ярославу Грибальському, Андрію Мацелюху, Олександру Софію (Україна).