Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини Всеукраїнська молодіжна бібліоніч "Книгою призначена зустріч"

Всеукраїнська молодіжна бібліоніч "Книгою призначена зустріч"25 квітня 2014р., 09:50

23 квітня 2014 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась цікава акція «Книгою призначена зустріч» в рамках Всеукраїнської молодіжної бібліоночі.

Для користувачів було організувано віртуальну екскурсію книжковим храмом, зацікавили всіх мандрівка-бібліогід з використанням буктрейлерів «Відкриваємо нові імена», виставка-презентація «Знайомтесь: наші видання», майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки «Жіноче щастя». А також учні Луцької спеціалізованої школи №1, студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, всі бажаючі, котрі дізналися про заходи з мережі Інтернет, мали чудову нагоду поспілкуватися із молодими літераторами та членами клубу «Лесин кадуб», переглянути театралізоване дійство за участю героїв книг «Аліса в країні чудес» театру-студії Н. Журавльової.Потішив присутніх своєю віртуозною грою на «коханці-гітарі» (як влучно назвала саме цей творчий тандем поетеса Софія Стасюк) композитор, виконавець, поет, цікавий співбесідник, чудова людина Олександр Хмільовський. Відкриттям акції стала талановита поетка і водночас володарка супервокалу Дарина Гребенко (Доріана Любарт).

Бібліоніч була проведена після свята Воскресіння Христового і це народило ідею проведення виставки пасхальних рушничків. І насправді, працівники бібліотеки (а саме їх витвори були тут представлені) подивували і зачарували всіх відвідувачів яскравим різнобарв’ям вишиваного дивосвіту: бісером, гладдю, хрестиком. Вразили присутніх візерунки рушника 30-х років ХХ-го століття, який пережив голодомор, воєнне лихоліття, як родинна реліквія передавався з покоління в покоління і примандрував на Волинь.

Такі імпрези піднімають імідж установи, роблять сучасну бібліотеку більш потрібною та значимою в очах громади, привертають інтерес та активність молоді та повагу професійної спільноти.