Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини Презентація книжкової виставки

Презентація книжкової виставки11 квітня 2014р., 12:46

12 квітня у відділі виробничої літератури Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася презентаціякнижкової виставки «Людина крокує у Всесвіт».

У цей день все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту людини у космос, підкреслюючи нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Наша країна належить до авторитетних авіакосмічних держав.

Українці зробили величезний внесок у розвиток світової авіації та космонавтики, зокрема привертають увагу досягнення першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, який у 1997 році взяв участь в експедиції міжнародного екіпажу на борту американського шатлу «Колумбія». Також українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Валентин Глушко та інші.

Про геніальні відкриття наших земляків (які ще у 19 ст. були піонерами розвитку ракетно-космічної галузі), космічний потенціал України, а також про «Зоряних синів України» учні Луцького навчально-виховного комплексу №9 дізналися з книжкової виставки та перегляду відеослайдів.