Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Новини Символи різдвяних свят

Символи різдвяних свят12 січня 2018р., 10:18

      З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, популяризації традиційного народного мистецтва, розвитку творчих навиків 11 січня 2018 року в Обласному науково-методичному центрі культури було проведено конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області, студентів вузів.

       У конкурсі брали участь 33 учні, студенти з мистецьких навчальних закладів області, які представили 38 творчих робіт.  

      Згідно рішення журі, 11 кращих робіт відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. Дипломами І ступеня отримали роботи: «Шопка» – Ніколаєнко Єва  (Нововолинська ДШМ), «Маска кози» – Мазур Вікторія (Волинський коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського), «Маска кози» – Кашталян Анастасія (Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського).

      Варто відзначити цікаве виконання робіт, їх композиційну та стилістичну  цілісність (шопки, вертепи), нові творчі підходи. Школи естетичного виховання беруть в освоєння професійний театральний напрямок (маски ряджених, зірки). Хотілося б надалі бачити більше позитивних героїв, та робіт з доцільно використаного матеріалу.

 

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

конкурсу «Символи різдвяних свят»

серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області, студентів вузів

 

1 вікова категорія

І – Ніколаєнко Єва (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІ – Піковець Каріна (викладач Киця Олена Миколаївна) Нововолинська ШМ

ІІ – Ліщук Василь (викладач Ліщук Світлана Герасимівна) Ратнівська ДМШ

ІІ – Мельник Анна (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІІ – Учні 2-го класу (IV i VI групи) (викладач Михалик Віталій Адамович) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Костюк Світлана (викладач Надюкова Ірина Юріївна) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Кусик Ірина (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

 

2 вікова категорія

I – Мазур Вікторія (викладач Щур Орися Георгіївна) Волинський коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського

I – Кашталян Анастасія (викладач Щур Орися Георгіївна) Волинський коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського

ІІ – Учні XIII групи (викладач Омельченко Тетяна Станіславівна) Володимир-Волинська ДХШ

III –  Воробей Мар’яна (викладач Киця Олена Миколаївна) Нововолинська ШМ