Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Головна

imgNews

Оголошено прийом документів, творів і робіт претендентів на здобуття обласних мистецьких премій 2018 року

Комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва оголошує прийом документів, творів і робіт претендентів на здобуття обласних премій 2018 року

27 квітня 2018р., 12:08
imgNews

Година застереження «Атом може бути різний», присвячена 32-річчю від дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року у Волинській обласній бібліотеці для дітей проведено годину застереження «Атом може бути різний», присвячену 32-річчю від дня Чорнобильської трагедії. Захід відбувся в рамках проекту «Безпечне дитинство».
27 квітня 2018р., 09:47
imgNews

Година пам’яті «Колківська республіка: штрихи до створення й загибелі»

24 квітня 2018 року у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася година пам’яті «Колківська республіка: штрихи до створення й загибелі».
26 квітня 2018р., 09:41
imgNews

В обласному музеї вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

24 квітня 2018 року, до 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з учасниками ліквідації її наслідків.
25 квітня 2018р., 14:18
imgNews

Відбувся короткостроковий семінар „Організаційно-правові засади діяльності закладів культури ”

24 квітня 2018 року на базі Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар „Організаційно-правові засади діяльності закладів культури ”. У роботі семінару взяли участь начальники районних, міських відділів та завідувачі секторів культури, культури і туризму, начальники гуманітарних відділів об'єднаних територіальних громад області, директори районних (міських) будинків культури та народних домів «Просвіта».
25 квітня 2018р., 09:19
imgNews

Літературно-мистецьке свято „Одягнімо, друже, вишиванку – наш волинський, наш чарівний стрій”

24 квітня 2018 року, у рамках Року культурної спадщини в Україні, Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека Олени Пчілки провела літературно-мистецьке свято „Одягнімо, друже, вишиванку – наш волинський, наш чарівний стрій”.
25 квітня 2018р., 08:09
imgNews

Запрошуємо на «Шопенівські читання»

28 квітня 2018 року у приміщенні Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена майстер-класи та лекторії провідних професорів музичних академій України та Польщі «ШОПЕНІВСЬКІ ЧИТАННЯ» в рамках відкритого дитячо-юнацького конкурсу піаністів «ШОПЕНІВСЬКА ВЕСНА».
24 квітня 2018р., 09:34
imgNews

Cвято хореографії «Танцює Волинь»

22 квітня 2018 року у Палаці культури міста Луцька відбулося свято хореографії «Танцює Волинь». Організатори дійства – управління культури облдержадміністрації та Обласний науково-методичний центр культури Волині.
23 квітня 2018р., 10:49
imgNews

Заходи до Міжнародного дня Землі у Волинській обласній бібліотеці для дітей

22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Про це розповіла під час родинного вихідного завідуюча відділом дитячого та сімейного читання Волинської обласної бібліотеки для дітей Оксана Кардаш .
23 квітня 2018р., 09:21
imgNews

Зустріч із Ольгою Михайлівною Збожною, автором книг про Івана Пулюя, видатну постать в історії світової науки

19 квітня 2018 року в актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася зустріч із відомим українським науковцем, кандидатом фізико-математичних наук з м. Тернопіль Оксаною Михайлівною Збожною.
20 квітня 2018р., 15:41