Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Головна

imgNews

Запрошуємо на зустріч із українською поетесою Г.Прач-Рибачук, уродженкою Волині

09 жовтня 2018 року о 15.00 годині у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбудеться зустріч із українською поетесою Г. Прач-Рибачук, уродженкою Волині «З любов’ю слова»
04 жовтня 2018р., 11:00
imgNews

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва стартувала декада права із патрульними поліцейськими

03 жовтня 2018 року учні Луцької ЗОШ №17 на занятті школи правових знань «Уроки права – уроки життя» стали учасниками тренінгу «Булінг: як не стати жертвою», який провели патрульні поліцейські Роман Ткачук та Марія Устіна.
04 жовтня 2018р., 10:50
imgNews

Презентували монографію про Холмську ікону Богородиці

02 жовтня 2018 року у Музеї волинської ікони відбулася презентація монографії доктора історичних наук, завідувача відділу історії середніх віків Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України Володимира Александровича «Холмська ікона Богородиці з Емануїлом», яка вийшла у книжковій друкарні «Коло», м. Дрогобич.
04 жовтня 2018р., 09:19
imgNews

Міжнародний день музики у Луцьку

01 жовтня 2018 року у Луцькому замку відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музики, вручення нагород лауреатам обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2018 року та відкриття XV-го музичного фестивалю «Стравінський та Україна».
02 жовтня 2018р., 09:39
imgNews

Відзначення колективу Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки за участь в успішній реалізації проекту «ПУЛЬС»

У дні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек колектив Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки отримав приємну звістку про нагородження подякою від USA ID (Агентства США з міжнародного розвитку), Асоціації міст України та IREX за участь у реалізації проекту «Розробка курсу по зміцненню місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
01 жовтня 2018р., 17:35
imgNews

У Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки розпочалося навчання для вчителів інформатики

У Волинському регіональному тренінговому центрі (РТЦ), що у бібліотеці, розпочалися заняття за курсом WOW Teachers (tps://brainbasket.org/wow-teachers/) - всеукраїнським соціально-освітнім проектом з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки. Метою проекту є сприяння розвитку шкільної ІТ-освіти “знизу”, зокрема підвищення рівня викладання інформатики у школах, допомога вчителям та школярам подолати так званий “страх перед технологіями” , розвіяти міф про те, що ІТ це щось надзвичайно складне і тим самим стимулювати дітей обирати ІТ в якості майбутньої професії.
01 жовтня 2018р., 16:55
imgNews

Родинний вихідний «Із бібліотекою разом»

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники відділу читання та навчально-творчого розвитку підлітків провели «Родинний вихідний», присвячений улюбленій бібліотеці.
01 жовтня 2018р., 12:22
imgNews

Інклюзивна книга «Braillebook» подарована Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки

Особливий подарунок напередодні Всеукраїнського дня бібліотек отримала Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки – «Braillebook - інклюзивну книгу, або книгу для всіх». Видання безкоштовно передане Віталієм Ткачуком – керівником Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії». Книга виготовлена в межах проекту «Студія друку шрифтом Брайля» - «Braille Studio» за програмою «Активні громадяни» Британської Ради в Україні.
01 жовтня 2018р., 12:16
imgNews

Літературна мандрівка «У світ захоплень і професій мене ти, Книго, проведи!»

28 вересня 2018 року у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася літературна мандрівка «У світ захоплень і професій мене ти, Книго, проведи!» (до Всеукраїнського дня бібліотек)
29 вересня 2018р., 12:05
imgNews

Виставку з колекції Музею волинської ікони презентували у Вараші

27 вересня 2018 року у Мистецькій залі Центру дозвілля «Лісова пісня» м.Вараш відкрилася виставка «Імена, написані на небесах».
29 вересня 2018р., 08:38