Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Головна

imgNews

Увага! Конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади директора Волинського краєзнавчого музею.

01 листопада 2018р., 12:46
imgNews

Відбудеться творчий вечір «Люблю життя таким,як воно є…»

29 листопада о 14.00год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться творчий вечір «Люблю життя таким,як воно є…» з нагоди відзначення дня людей з інвалідністю.
27 листопада 2018р., 15:03
imgNews

27 листопада в Музеї історії Луцького братства відбудеться круглий стіл на тему «Увічнення пам’яті св. мчн. Данила Братковського в Луцьку»

В межах заходу діятиме виставка про наукову, просвітницьку та промоційну роботу Волинського краєзнавчого музею і його відділів по вшануванню імені св. мчн. Данила Братковського. Враховуючи фактори тісного зв’язку волинського ранньомодерного поета Данила Братковського з Луцьком: активне відстоювання ним українських національних інтересів через державні і громадські установи міста, його трагічну мученицьку смерть 26 листопада 1702 р. на луцькій історичній площі Ринок, громадськість міста зобов’язана посилити увагу до питань пошанування поета як знакової фігури в історії визвольного процесу українського народу.
26 листопада 2018р., 11:40
imgNews

Родинний вихідний «Із бібліотекою разом»

25 листопада у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулась природознавча інформина «Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай!» та майстер-клас «Дзьобаті друзі»
26 листопада 2018р., 10:50
imgNews

Відбулися урочистості до 100-річчя створення ВГО «Союз Українок»

Одна з найпотужніших громадських організацій «Союз Українок», що має на меті виховання національно свідомої молоді та утвердження сильної та соборної України, відзначила столітній ювілей.
26 листопада 2018р., 10:33
imgNews

У Луцьку 25 листопада відзначатимуть 100-річчя із дня заснування Союзу українок

Урочистості відбуватимуться за участі голови Всеукраїнської громадської організації Союз українок Орислави Хомик та керівників організацій інших областей відбудеться прес-конференція. Опісля – урочиста академія «Берегині української духовності». Захід проводиться з метою відзначення 100-річчя створення в Україні громадської організації жінок-патріоток, діяльність якої спрямована на об’єднання, активізацію українських жінок задля утвердження в суспільстві історичних святинь, національних ідеалів і духовної культури та виховання нової генерації української молоді, здатної будувати правову демократичну українську державу.
23 листопада 2018р., 11:23
imgNews

Презентація книг Андрія Бондарчука „Україна. Голодомор 1946-1947 років: непокараний злочин, забуте добро” та „Уклін ангелу”

22 листопада 2018 року у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки відбулася презентація публіцистичних книг відомого політика, письменника, журналіста Андрія Бондарчука, присвячених темі штучних голодів в Україні.
23 листопада 2018р., 11:17
imgNews

Відбувся обласний семінар-практикум директорів районних та міських методичних центрів

22 листопада 2018 року на базі Обласного науково-методичного центру культури відбувся обласний семінар-практикум директорів районних, міських методичних центрів на тему «Районні, міські клубні установи як суспільно активні центри духовного життя місцевих громад. Інноваційні та традиційні підходи до методичної роботи».
23 листопада 2018р., 11:12
imgNews

Прем’єра театру Тіней. Вистава «Зимівля звірів» (за народною казкою) та майстер-клас «Мудра сова»

21 листопада на екскурсію до Волинської обласної бібліотеки для дітей завітали третьокласники ЗЗСО № 15 і відкрили для себе багато нового: дізналися про цікаві, пізнавальні книги, журнали, познайомилися з роботою різних відділів.
22 листопада 2018р., 14:49
imgNews

День Гідності та Свободи у Волинському краєзнавчому музеї

21 листопада 2018 року, до Дня Гідності та Свободи, приуроченого початку двох революцій – Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013), у Волинському краєзнавчому музеї доповнено новими експонатами виставку „Герої не вмирають!”.
22 листопада 2018р., 12:53