Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Головна

imgNews

Увага! Конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади директора Волинського краєзнавчого музею.

01 листопада 2018р., 12:46
imgNews

Обласне свято народного танцю та духової музики

29 червня управлінням культури Волинської облдержадміністрації та Обласний науково-методичний центр культури організували та провели обласне свято народного танцю та духової музики. У конкурсній програмі взяли участь 15 ансамблів танцю та 12 духових оркестрів (понад 500 учасників), які представляли заклади культури, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, загальноосвітні школи, центри естетичного виховання, навчальні заклади області.
01 липня 2014р., 09:10
imgNews

Презентація часопису „Образотворче мистецтво”

25 червня у Художньому музеї у Луцьку відбулась зустріч з доктором мистецтвознавства, головним редактором часопису „Образотворче мистецтво” Олександром Касьяновичем Федоруком та презентація останніх випусків часопису.
25 червня 2014р., 16:28
imgNews

Конференція „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”

26-27 червня 2014 року у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбудеться V Всеукраїнська науково-практична конференція „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”, присвячена 165-річчю від дня народження Олени Пчілки та 65-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.
24 червня 2014р., 15:49
imgNews

Професіоналізм та креативність для молодих бібліотекарів Волині

З 24 по 26 червня 2014 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбудуться заняття обласної школи молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар».
24 червня 2014р., 09:25
imgNews

Зустріч з ветераном Другої світової війни

20 червня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни Василем Тихоновичем Мельничуком, приурочена до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
23 червня 2014р., 15:14
imgNews

Виставка «Конституція України: з історії становлення»

У приміщенні Волинського краєзнавчого музею почала функціонувати виставка «Конституція України: з історії становлення». Створена вона на основі матеріалів Волинського краєзнавчого музею.
20 червня 2014р., 14:44
imgNews

Презентація книги«Воєнна історія Волині: Історичні нариси. Том 2. ХIХ ст. – початок ХХ ст.»

17 червня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Олександра Дем’янюка, Ігоря Пасюка та Сергія Яровенко «Воєнна історія Волині: Історичні нариси. Том 2. ХIХ ст. – початок ХХ ст.»
20 червня 2014р., 14:33
imgNews

Завершився ХI музичний фестиваль «Стравінський та Україна»

18 червня 2014 року у Палаці культури міста Луцька відбулося урочисте завершення ХI музичного фестивалю «Стравінський та Україна»
19 червня 2014р., 12:09
imgNews

Закриття театрального сезону переноситься

У зв’язку з останніми трагічними подіями в країні, які зумовили смерті українських військовослужбовців, закриття театрального сезону Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка переноситься на 21 червня 2014 року.
15 червня 2014р., 10:45