Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Головна

imgNews

Увага! Конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади директора Волинського краєзнавчого музею.

01 листопада 2018р., 12:46
imgNews

Концертні маршрути «Колоса»

Протягом січня – лютого 2015 року колективом проведено перший тур благодійних концертів для сільських трудівників волинського краю, пенсіонерів, малозабезпечених громадян та людей з обмеженими фізичними можливостями.
03 березня 2015р., 16:53
imgNews

"Шопенівська весна" у Луцьку

28 лютого 2015 року за підтримки Луцької міської ради та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку в Палаці культури міста Луцька відбувся вечір-концерт «Шопенівська весна» за творчістю Фридерика Шопена та Лесі Українки. Ініціатори заходу – Луцька музична школа №1 імені Фридерика Шопена.
02 березня 2015р., 09:01
imgNews

Прем’єра вистави "Століття Якова: Перше кохання"

27 лютого 2015 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулася прем’єра вистави "Століття Якова: Перше кохання", створеної за мотивами роману відомого волинського письменника Володимира Лиса.
28 лютого 2015р., 09:10
imgNews

Волинські бібліотекарі допомагають військовим в зоні АТО

Багато небайдужих людей з усіх населених пунктів області долучаються до загальної доброї справи – допомоги нашим воїнам в зоні бойових дій. Не стоять осторонь і бібліотекарі, які плетуть маскувальні сітки, організовують збір продуктів, теплих речей, коштів на потреби воїнів АТО. «Коли керівництво Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки дізналися, що ми плетемо сітки для хлопців, то відразу долучилися.
27 лютого 2015р., 15:59
imgNews

Фотодокументальна виставка «Натхнення їм дала Волинь»

З 25 лютого у Волинському краєзнавчому музеї діє фотодокументальна виставка «Натхнення їм дала Волинь» з циклу «Відомі жінки Волині».
25 лютого 2015р., 14:31
imgNews

Виставка творів Катерини Ганейчук

Художній музей у Луцьку – відділ Волинського краєзнавчого музею запрошує на культурно-мистецьку акцію: «Я (Майдан). Виставка творів Катерини Ганейчук. Вибійка на полотні».
24 лютого 2015р., 10:43
imgNews

Відкриття виставки «Неоголошена війна. Волинський рахунок»

З 24 лютого в одному із виставкових залів Волинського краєзнавчого музею увазі відвідувачів буде представлена виставка про події на сході України починаючи з весни 2014 р. і до сьогодні.
23 лютого 2015р., 10:37
imgNews

Обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики "Калинова сопілка"

22 лютого у Ковельському міському народному домі "Просвіта" відбувся обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики "Калинова сопілка".
23 лютого 2015р., 10:00
imgNews

Обласний конкурс читців «Мій любий краю»

Проведення обласного конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 144-й річниці від дня народження Лесі Українки у с. Колодяжне Ковельського району
23 лютого 2015р., 09:11