Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Головна

imgNews

Увага! Конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади директора Волинського краєзнавчого музею.

01 листопада 2018р., 12:46
imgNews

Оголошення про результати першого засідання та проведення другого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею

12 грудня 2018 року в приміщенні Волинської державної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, під час якого розглядалися документи, подані кандидатами на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, на відповідність кваліфікаційним вимогам.
13 грудня 2018р., 12:00
imgNews

Оголошення про проведення першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею

Відповідно до пункту 5 статті 215 Закону України «Про культуру», управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації повідомляє, що перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею відбудеться 12 грудня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.
07 грудня 2018р., 09:47
imgNews

Орган і флейта Пана - у стінах костелу

Організовані Волинською обласною філармонією концерти класичної музики у Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла завжди збирають небайдужу аудиторію. 2018 рік особливо щедрий на такі імпрези. Концерти Олени Мацелюх (12 травня), Академічного камерного оркестру “Кантабіле” Волинської обласної філармонії та Архієрейського хору Свято-Троїцького кафедрального собору УПЦ КП “Оранта” (5 червня, в рамках Фестивалю Фонду Міхаеля Стріхаржа “Даль Арко” в Україні), П’єра Зеворта (28 липня), Петра Сухоцького (16 вересня), вокального ансамблю з Любліна “Selencja” (7 жовтня, в рамках ХV музичного фестивалю “Стравінський та Україна”) лишили безліч приємних вражень і спогадів у серцях лучан і гостей міста.
03 грудня 2018р., 14:02
imgNews

Фабрика Святого Миколая розпочала роботу

1 грудня 2018 року вкотре Волинська обласна бібліотека імені Олени Пчілки стала місцем старту благодійного проекту «Фабрика Святого Миколая», який проходить під девізом: «Миколай про тебе не забуде». Мета цієї ініціативи – збір подарунків (солодощів, іграшок, канцелярських товарів, тощо) для дітей із малозабезпечених сімей, із родин воїнів ООС, будинків сімейного типу, хворої малечі в обласних та районних лікарнях.
03 грудня 2018р., 10:54
imgNews

Оприлюднення даних щодо учасників конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею

Оприлюднення даних щодо учасників конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею
30 листопада 2018р., 15:59
imgNews

Тренінг для методистів центральних районних, міських бібліотек „Спілкуємося…Вчимося…Впроваджуємо”

29 листопада 2018 року в Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося заняття тренінгу „Спілкуємося…Вчимося…Впроваджуємо”, до участі в якому були запрошені працівники методичних служб із районів та міст області.
30 листопада 2018р., 14:40
imgNews

Презентація об’єднаного тому „Волинський пантеон. Схід – 2014-2017”

29 листопада 2018 року в Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася презентація об’єднаного тому „Волинський пантеон. Схід – 2014-2017”.
30 листопада 2018р., 10:21
imgNews

Відкриття художньо-меморіальної виставки Лесі Каспрук (1943–2015) у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового

30 листопада 2018 року в Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового відбудеться відкриття художньо-меморіальної виставки «Митець і місто. Відкриваємо імена: Леся Каспрук». Початок о 12.00 год. Виставка присвячена 75-річчю від дня народження української художниці і педагога Лесі Павлівни Каспрук.
29 листопада 2018р., 17:21
imgNews

Літературно-поетичний вечір пам’яті «І крізь століття пронесіть сльозу невинно убієнних»

28 листопада у Волинській бібліотеці для юнацтва вшанували пам'ять мільйонів українців різного віку, яких на родючих землях між буянням хлібів, між квітучими садами змушували вмирати від голоду. Літературно-поетичний вечір пам’яті під назвою «І крізь століття пронесіть сльозу невинно-убієнних» відбувся для студентів Луцького центру професійно-технічної освіти.
28 листопада 2018р., 16:38