Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Головна

imgNews

Cвято хореографії «Танцює Волинь»

22 квітня 2018 року у Палаці культури міста Луцька відбулося свято хореографії «Танцює Волинь». Організатори дійства – управління культури облдержадміністрації та Обласний науково-методичний центр культури Волині.
Вчора, 10:49
imgNews

Заходи до Міжнародного дня Землі у Волинській обласній бібліотеці для дітей

22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Про це розповіла під час родинного вихідного завідуюча відділом дитячого та сімейного читання Волинської обласної бібліотеки для дітей Оксана Кардаш .
Вчора, 09:21
imgNews

Зустріч із Ольгою Михайлівною Збожною, автором книг про Івана Пулюя, видатну постать в історії світової науки

19 квітня 2018 року в актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася зустріч із відомим українським науковцем, кандидатом фізико-математичних наук з м. Тернопіль Оксаною Михайлівною Збожною.
20 квітня 2018р., 15:41
imgNews

«Квітка України»

20 квітня 2018 року у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбувся ранок-спогад «Квітка України», присвячений 65-річчю від дня народження Квітки Цісик.
20 квітня 2018р., 15:37
imgNews

На Волині відзначили День пам’яток історії та культури України

18 квітня 2018 року у приміщенні Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбулася урочиста академія з нагоди Дня пам’яток історії та культури України Міжнародного дня пам’яток і визначних місць.
19 квітня 2018р., 14:55
imgNews

75-річчя утворення Колківської республіки

18 квітня 2018 року у селищі Колки відбулися урочистості, присвячені визначній та пам’ятній даті в історії краю – 75–й річниці утворення Колківської республіки. Захід розпочато молебнем біля пам’ятного знаку «Колківська Республіка».
19 квітня 2018р., 14:51
imgNews

Презентація книжкової виставки „Чорний квітень Красного Саду” у головній книгозбірні Волині

18 квітня 2018 року, напередодні відзначення скорботної дати – 75-річчя загибелі жителів українського села Красний Сад – в Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася презентація книжкової виставки „Чорний квітень Красного Саду”.
18 квітня 2018р., 16:45
imgNews

Зустріч із автором дилогії „Волинянин” та дослідження „Польсько-українське протистояння 1938-1944 рр. на Волині. Підсумок” Ярославом Федорчуком

17 квітня 2018 року в Волинській державній обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася зустріч із відомим письменником, політиком, краєзнавцем Ярославом Федорчуком, життєві витоки якого беруть початок у с. Несвіч Луцького району.
18 квітня 2018р., 10:40
imgNews

Юна художниця Дарина Тарасюк презентувала дебютну персональну виставку «Легкість весни»

17 квітня 2018 року у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася арт-зустріч з юною художницею Дариною Тарасюк «Занурюючи пензлик у натхнення». Учні 7-Г класу гімназії № 4 ім. Модеста Левицького (педагог Тарасенко Ольга Миколаївна), вихованки музичної школи № 1 ім. Фридерика Шопена: Агнеса Завалій, Катерина Заячківська, Вікторія Сидорук (викладач Артюшевська Тамара Іванівна) та всі присутні на заході гості завітали у бібліотеку, щоб привітати Дарину з особливою подією у її житті – відкриттям дебютної персональної виставки живопису «Легкість весни».
18 квітня 2018р., 10:20
imgNews

Вітання з Днем пам’яток історії та культури України та Міжнародним днем пам’яток і визначних місць!

Шановні працівники сфери охорони культурної спадщини!
18 квітня 2018р., 08:01